“Вже скоро побачимо! Готується якийсь бєспрєдєл або позачергові вибори. І очікуються протести, а тут локдаун їм в поміч”, – політолог

Разумкова збиватимуть. Разумков у ФБ пише, що Арахамія прийшов за підписними листами про відкликання його з посади Голови Верховної Ради України.

Разумков тут же заявив, що зволікати з процесом не буде і Слуги отримають підписні листи.

Збивати Разумкова зараз по логіці – дурня. На нього зорієнтовано кілька депутатів. Він має певну вагу в суспільстві. Він коректно веде засідання. Ніякої логіки. А значить це – або просто Найвеличніший показує своє царське невдоволення. Бо ніхто в команді не має права мати власну позицію.

Тут як у тому фільмі: «Как чєлабітную царю подайош?». А Разумков на публіці “ку” царю не робить. Або інше. У стані Зеленського займаються консолідацією команди перед великою війною.

Тому потрібен свій в дошку спікер парламенту. Тому будуть міняти міністрів на 100% своїх. Як казали в армії: «сколачіваніє частєй». Тому і збирають Слуг в Трускавці. Щоб усі дружно розписувалися за відставку Разумкова. А з фрондерами буде тут же проведена профілактична робота.

Значить ми скоро побачимо їх у бойовому розкрасі.

І це будуть або позачергові вибори. Президентські (за прикладом Саакашвілі в Грузії) а потім парламентські. Або будуть готуватися до якогось бєспрєдєлу. Наприклад, анексію каналів Порошенка. Чи його арештом. І очікуваними протестами. Тут і локдаун їм у поміч. Ну і боєготовність.

Будемо чекати вєсті з полєй, тобто інсайдів з Трускавця. Ну і приколів і зашкварив.

Віктор Бобиренко

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.