“У Путіна будуть страшні проблеми”: у разі нападу Москви на Україну США готові зруйнувати економіку РФ

Російську Федерацію чекають дуже серйозні санкції з боку Сполучених Штатів в разі повномасштабного наступу на Україну. Ці заходи здатні зруйнувати економіку Росії.

Таким прогнозом поділився екс-посол США в Україні Джон Гербст в ефірі телеканалу “Україна 24”, відповідаючи на питання ведучих про можливу реакцію Вашингтона на повноформатну війну між Росією і Україною, передає Діалог.ua.

“Я вважаю, що це правильний прогноз, дійсно, російська агресія є загрозою, не можна ігнорувати її. Якщо це трапиться, Сполучені Штати накладуть дуже серйозні санкції на Росію, і ці санкції можуть просто зруйнувати економіку Росії.

Також буде багато смертей як з боку Росії, так і з боку України. У Путіна будуть дуже страшні проблеми”, – заявив дипломат.

На думку Гербста, Путін вже увійшов в історію як політик, який проводив агресивну політику, як “невдаха, що руйнує свою країну”.

У США постійно обговорюється українська тематика, Вашингтон закликає своїх партнерів на Заході, в тому числі Німеччину, протидіяти російської агресії проти України, додав співрозмовник.