“Тато, тато… Тільки видужай… таточку”: Київ. 4 інфекційна лікарня. Один з лікарів стоїть осторонь і курить. Обличчя сіре від утоми. Підходжу”: екснардеп

Київ. 4 інфекційна лікарня. За десять перша  дня. 4 швидких допомоги стоять під санобробкою після того, як привезли ковідних хворих. Ще 2 швидкі біля приймального відділення. Вони привезли нових пацієнтів. Біля цих швидких і відділення стоять кілька родичів тих кого привезли. Прямо перед входом стоїть жінка у віці, яка курить, плаче і голосить одночасно:

– Тато, тато … Тільки видужай … таточку …

Лікарі з бригад швидкої допомоги знімають з себе захисні комбінезони. Один з лікарів стоїть осторонь і курить. Обличчя сіре від утоми. Підходжу. Перекинулися парою фраз. Подякував за їх роботу. У цей момент приїхала ще одна швидка, яка привезла хворого.

– А мені очі і голос ваші знайомі, – каже лікар, – Я вас недавно привозив?
– Щиро радий, що не привозили, – віджартувався я і зняв маску.

Він впізнав. Запитав чи не проти я сфоткатись? Сфоткались. Поговорили ще трохи. Запитав його, наскільки важко зараз за десятибальною шкалою?

– Зараз важко, але це лише початок. Ми ж на практиці бачимо, як зростає кількість важких. І ми далеко ще від піку захворюваності. Он, корова плаче. Сама батькові не дала вакцинуватися, тому що вірить в марення, а у нього серцева недостатність, гіпертонія, діабет. Це просто джекпот при ковіді. А тепер ось, стоїть-ридає. Задрали ковідіоти!

А біля входу продовжувала стояти жінка у віці, яка вже не курила, але все ще плакала і голосила: – Тато, таточку …

Борислав Береза

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.