Росія феєрично програла в Одеській області

Обрання головою Одеської облради представника партії “Слуга народу” і створення більшості без відверто проросійських партій – такий вкрай неприємний сюрприз “рускому міру” піднесла Одеса, повідомляє Діалог.UA.

Як пише телеграм-канал “Котимося!”, Обрання главою Одеської обласної ради депутата від партії “Слуга народу” Григорія Діденко, а також формування коаліції в складі представників партій “Слуга народу”, “Довіряй справам”, “Європейська солідарність” і “Батьківщина” – це безумовна поразка “руского міра” на Одещині.

Навіть при тому, що до всіх цих партій є багато питань і за кожною з них числиться чимало, м’яко кажучи, неоднозначних вчинків, вже той факт, що відверто проросійські “Опозиційна платформа – За життя”, “Партія Шарія” і примкнувша до них “За майбутнє” не увійшли в сформувану більшістю коаліцію, – дуже гарний початок роботи Одеської облради.

А боротьба була дуже наполегливою, адже Григорій Діденко переміг на виборах голови облради з перевагою всього в чотири голоси: 44 – за нього проти 40 за представника “ОПЗЖ” Вадима Шкаровського. Одеські ЗМІ пишуть, що проросійські сили намагалися навіть підкуповувати депутатів: за голос за Шкаровського нібито пропонували до 75 тисяч доларів.