“Хочу повідомити всім абсолютно сенсаційну новину!”: Тимошенко зробила гучну заяву про собівартість газу

Сьогодні у країні є можливість не тільки не підвищувати, а й взагалі зменшити ціни на газ для населення, собівартість якого становить 1 гривню. Для цього треба негайно прийняти законопроєкт №4680 про направлення на потреби людей газу вітчизняного видобутку.

По це пише РБК-Україна з посиланням на заяву лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко.

Тимошенко нагадала про заяву екскерівника “Нафтогазу”, який зізнався, що собівартість українського газу становить 1 гривню.

“Я не розумію, чому парламент мовчить, чому зараз йдеться про те, що ціни не підвищуються, в той час, як у вісім разів дорожче за собівартість продають газ. Хіба це норма? Це означає, що у НАК “Нафтогаз” цю корупцію треба покрити?” – обурилася Юлія Тимошенко.

Вона нагадала, що “Батьківщина” ініціювала разом з усіма фракціями, крім “Слуги народу”, створення Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування мегакорупції в НАК “Нафтогаз”, де з людей беруть у вісім разів більше за газ і як наслідок за тепло.

“Треба говорити не про те, що тарифи на газ і тепло не підвищуються, а те, що вони знижуються. Собівартість становить одну гривню, а людям продають по вісім без транспортування. Дитячим садочкам, школам, лікарням продають у 13 разів дорожче. Хіба це нормально? Корупція просто захлинула країну”, – зауважила голова “Батьківщини”.

Юлія Тимошенко закликала включити до порядку денного постанову про створення ТСК, а також ухвалити законопроєкт “Батьківщини” №4680, яким повертається порядок, коли український газ віддається українцям за українською ціною.

“Зараз треба людей рятувати та економіку, яка дає таку інфляцію, таке зростання цін, що люди скоро не зможуть за хліб платити. Тому припиніть махінації й займіться справою!” – наголосила лідер “Батьківщини”.

Також в ефірі каналу “Україна 24” пoлiтик poзпoвiлa, щo пepeд cвoєю вiдcтaвкoю гoлoвний викoнaвчий диpeктop Нaфтoгaзу Оттo Вaтepлaндep гoвopив пpo тe, щo coбiвapтicть видoбутку гaзу в нaшiй кpaїнi cтaнoвить лишe 1 гpивню зa кубiчний мeтp.

“Я xoчу пoвiдoмити вciм, нa мiй пoгляд, aбcoлютнo ceнcaцiйну нoвину. Вiн cкaзaв piч, пpo яку кpaїнa в ocтaннi poки нe знaлa нiчoгo”, – зaявилa пoлiтик. Зa її cлoвaми, нeзpoзумiлo, як тaкe мoжливo – coбiвapтicть cтaнoвить oдну гpивню зa кубiчний мeтp, a пpoдaють гaз зa цiнoю дo 8 гpивeнь, a цe piвнo в 8 paзiв дopoжчe.