“Камні с нєба заказивалі? Єштє нє обляпайтєсь”: стало відомо, що компанія Xiaomi почала блокувати смартфони в окупованому Криму

Виробник китайських смартфонів Xiaomi почав блокувати смартфони в окупованому Росією Криму.

Про це написав 10 вересня сайт XDA Developers, проаналізувавши повідомлення користувачів у соціальних мережах і на профільних форумах, передає Gordon.ua.

Експортна політика Xiaomi забороняє продаж смартфонів на півострові, а також в Ірані, Сирії, Північніц Кореї, Судані та на Кубі.

Телефони блокують за кілька днів після першого ввімкнення активації смартфона. Усі функції пристрою стають недоступними. Замість них на екрані з’являється такий напис: “Політика Xiaomi не дозволяє продаж або надання продукту на території, на якій ви намагалися активувати його. За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до продавців”.

У призначеній для користувача угоді на офіційному сайті Xiaomi є пункт 14.2, у якому зазначено, що покупцям заборонено експортувати телефони у Крим, Сирію, Північну Корею, Кубу, Іран і Судан.

Деякі користувачі зазначили, що блокування не торкнеться смартфонів Xiaomi, які активували у країні їх імовірного продажу. Однак достовірних підтверджень цього припущення поки немає.

У соціальних мережах з оптимізмом сприйняли цю подію:

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.