Готуються до нападу! В “Л/ДНР” під прикриттям темряви заходять великі колони військової техніки

На окуповану Росією територію Луганської області знову заходять колони техніки з РФ. Про це повідомляє правозахисник Павло Лисянський, засновник “Східної правозахисної групи”, передає Цензор.НЕТ.

Експерти “Східної правозахисної групи”, що перебувають в ОРДЛО, зафіксували пересування військової техніки з РФ вночі із 12 на 13 липня.

Пересування колони з танків і військових вантажівок здійснювалося під прикриттям темряви, однак наступного дня можна було спостерігати характерні сліди на асфальті.

“Перекидання військової техніки не припиняється – відбувається оновлення озброєння. Росія здійснює переміщення в ОРДЛО бойових одиниць, тим самим продовжуючи реалізовувати свою тактику військової та політичної експансії в Україні”, – говорить Лисянський.

Він нагадує, що днями під авторством російського президента Володимира Путіна вийшла стаття на сайті Кремля “Про історичну єдність росіян та українців”. Глава РФ у пропагандистській і агресивній риториці про експансію “русского мира” заявив, що одне з головних завдань його президентства – знищення незалежності України в тому, що зараз існує.

Пізніше російські ЗМІ поінформували, що військових РФ змусили вчити статтю Путіна про Україну – цей матеріал включено як одну з обов’язкових тем для занять з військовослужбовцями з військово-політичної підготовки.

За даними СММ ОБСЄ, ворог розмістив важку техніку у місцях відведення озброєння. Її помітили неподалік:

  • Вільхівки – 3 гаубиці 122-го калібру типу Д-30 «Жаба», 4 міномети;
  • Тернового – 30 танків невстановленого типу;
  • Покровки – 6 великокаліберних гаубиць типу «Жаба» і «Гвоздика», 3 протитанкові гармати (МТ-12, «Рапіра», 100 мм), 15 танків (Т-64 – 4 одиниці, Т-72 – 11 одиниць) і 3 буксирувані міномети.