“Головне не піддавайтесь паніці! Російські ешелони та інші відео їх військової техніки та озброєння, це потрібно їм щоб ви бачили”: полковник ЗСУ

Російські ешелони та інші відео їх військової техніки та озброєння. Ще раз повторюся. Знову починається паніка про переміщення.

Якщо Ви гадаєте що всі відео “випадково” поширені пересічними росіянами і “випадково” з’явилися на телеграм-каналах власності ГШ рф, а також акаунтах – одноднєвках – то ви помиляєтеся.

Все що Ви бачите в мережі, це те що ПОТРІБНО ЇМ ЩОБ ВИ БАЧИЛИ. Дуже жваво працює росія з випадковим викладенням такого контенту в мережу, аналізуючи всі роки війни.

А особливо це стосується останнього часу, коли вони під час військових навчань, практично на українцях відпрацьовують свої інформоперації.
Але завдяки нашим спритним співвітчизникам ми їх побачим вже в українському сегменті, а також яскраві назви в інформагенствах.

Аналізуйте джерала інформації, їх достовірність і вірно оцінюйте інформаційний простір. І головне не піддавайтеся паніці і вірте в ЗС України та її воїнів! ЗСУ завжди на захисті!

Анатолій Штефан

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.