“Був блідий і трусився від холоду”: під Дніпром майже голого пацієнта транспортували в інше місто

У Нікополі Дніпропетровської області відвідувачі лікарні, де перебувають хворі на коронавірус, стали свідками кричущої події. Фактичного голого пацієнта в одній майці транспортували в інше місто.

Про це повідомив волонтер з Нікополя Ігор Радченко, передає ТСН.

Він розповів, що сьогодні, 7 грудня, перебував на території лікарні №1 міста Нікополь, куди привозив для малозабезпечених пацієнтів гуманітарну допомогу. В цей час він побачив, як в автомобіль швидкої допомоги з каталки перевантажили “майже голого чоловіка пенсійного віку”.

“На ньому була лише одна тоненька майка з рукавами, памперс і домашні капці. На вулиці вітер і мінусова температура. Він був блідий і трусився від холоду, повністю у шоковому стані і не розумів, що відбувається. На ньому був катетер в руці і з памперса по землі тяглася система катетера для сечі. Його вивозили з прийомного покою без маски,  без супроводу, і це з цікарні де лікують коронавірусних хворих”, – обурився побаченим чоловік.

Він звернувся з запитанням до медиків, які готували хворого до транспортування, щодо відсутності на ньому одягу, на що отримав відповідь “звертайтеся на “гарячу” лінію”.

“Медсестра зі швидкої , яка приймала хворого, сама була в шоці, сказала медсестрам, які його загружали: “та він околіє в авто”. Знайшла і закутала його в тоненьке одноразове простирадло для операцій”, – розповів волонтер.

Чоловік дізнався ім’я пацієнта і зараз розшукує його родичів чи знайомих, щоб разом притягнути до відповідальності винних у такому ставленні до хворого чоловіка.

Слід зазначити, що від Марганця до Нікополя відстань понад 20 кілометрів, щоб її здолати потрібно понад півгодини часу, а то й більше. Температура на градуснику на 7 грудня у Нікополі -1, 0 градусів.